„Serce dla Matki” – rozstrzygnięcie konkursu

Z ogromną przyjemnością informujemy, że ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Serce dla Matki” został rozstrzygnięty!

Na konkurs wpłynęły prace z placówek przedszkolnych z całej Polski. Jury oceniło prace pod względem samodzielności wykonania, pomysłowości, zgodności pracy z tematem, stopnia trudności, technik i staranności wykonania pracy.

Z nadesłanych prac jury wyłoniło następujących zwycięzców:

I MIEJSCE – Emilia Horbal

II MIEJSCE – Zofia Piasecka

III MIEJSCE – Zofia Nykiel

WYRÓŻNIENIA OTRZUMUJĄ:

– Hanna Kosiura

– Alicja Rosa

– Zuzanna Kołtunik

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody i dyplom, a ich opiekunowie podziękowania. Wszyscy uczestnicy otrzymają niespersonalizowane dyplomy a ich opiekunowie podziękowania za udział w konkursie, które zostaną przesłane e-mailem.  

Scroll to Top